Carl Malmsten toilettebord Birgitta

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Birgitta", toilettebord, vitlackerat, Bodafors, 1960-tal, höjd ca 73-123 med spegel, 86x53 cm

Ytskador, fläckar

853281

2020-12-15