Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK KIRKEGAARD, karmstol, Danmark, 1900-talets mitt, stomme av teak, svart läderklädsel, rygghöjd 82, bredd 62, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage,
853282
2020-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här