Erik Kirkegaard karmstol

Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK KIRKEGAARD, karmstol, Danmark, 1900-talets mitt, stomme av teak, svart läderklädsel, rygghöjd 82, bredd 62, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage,

853282

2020-12-16