Fontänbord

Fontänbord
Fontänbord
Fontänbord
Fontänbord
Fontänbord
Fontänbord
Fontänbord
Fontänbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FONTÄNBORD, "Aqua Joy", 1960-tal, skivor med mosaik, tre hyllor för växter, höjd ca 59 cm, 75x61 cm

Smärre slitage, repor och märken, ej funktionstestad

853284

2020-12-20