Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR THEANDER (1894-1975): Sydländskt landskap, akvarell, signerad G Theander, ca 31x47 cm
Vågigt papper, fläckar
853288
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här