Silverhänge, Enrico Baj

Silverhänge, Enrico Baj
Silverhänge, Enrico Baj
Silverhänge, Enrico Baj
Silverhänge, Enrico Baj
Silverhänge, Enrico Baj
Silverhänge, Enrico Baj

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Hänge, sterlingsilver och emalj samt gulddetaljer, s k personaggi, signerad, numr. 372/400, höjd ca 6 cm.

853292

2020-12-23