Skedar i silver

Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR (7) i silver, 1700 och tidgt 1800-tal, bl a Pehr Zethelius och C P Molin, längd ca 23 cm, vikt ca 416 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

853312

2020-12-16