Skrivbord 1900-talets mitt

Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, en hutch med tre lådor, med klaff à 43 cm, höjd ca 72, 110x70 cm

Slitage, ställvis repor och märken

853317

2020-12-16