Taklampor 1 par

Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKLYKTOR (2) 1 par, så kallade "Bellmanslyktor", formgivna av Klassiska Lyktor, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, hexagonal form, höjd 30 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad,e SAV garanterar ej funktionen

853325

2020-12-16