Joachim Ström olja på duk

Joachim Ström olja på duk
Joachim Ström olja på duk
Joachim Ström olja på duk
Joachim Ström olja på duk
Joachim Ström olja på duk
Joachim Ström olja på duk
Joachim Ström olja på duk
Joachim Ström olja på duk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOACHIM STRÖM (f. 1970), Komposition, olja på duk, signerad 2003, ca 33 x 41 cm

Något ospänd duk

853334

2020-12-20