Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STORMLYKTOR, (4), Optimus 930, 1900-tal, i militärlåda, med glödstrumpor samt påfyllare, behållare i metall, höjd ca 31 cm
Ej funktionstestade, varierande bruksslitage
853359
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här