Bordslampa i stillnovo

Bordslampa i stillnovo
Bordslampa i stillnovo
Bordslampa i stillnovo
Bordslampa i stillnovo
Bordslampa i stillnovo
Bordslampa i stillnovo
Bordslampa i stillnovo
Bordslampa i stillnovo
Bordslampa i stillnovo
Bordslampa i stillnovo

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, ca 1950-tal, Italien, mässing, skärmar och fot i lackerat plåt, ställbara ljusarmar, höjd ca 27-40 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage, repor

853365

2020-12-26