Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
VASER, 2 st, 1900-talets början, majolika, sk. risgrynsdekor samt dekor i relief av rosor, höjd ca 14,5 cm
Zustandsbeschreibung
Krackelyr, kantnagg
853366
2020-12-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner