Bord barockstil
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORD, barockstil, 1900-talets första hälft, två lådor i sargen, höjd ca 75, 100x67 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken
853370
Päivämäärä:
2020-12-26