Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, på benställning,18/1900-tal, barockstil, hyllinredning innanför dörrarna, ek, skuren dekor med årtalet 1784, höjd ca 202, 41x93 cm,
Bruksslitage, en list lös
853386
2020-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här