Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skärgårdsmotiv, signerad Arne Andersson, olja på duk, mått ca 31x40 cm
Zustandsbeschreibung
853387
2020-12-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner