RAKSPEGEL modell större

RAKSPEGEL modell större
RAKSPEGEL modell större
RAKSPEGEL modell större
RAKSPEGEL modell större
RAKSPEGEL modell större
RAKSPEGEL modell större
RAKSPEGEL modell större
RAKSPEGEL modell större
RAKSPEGEL modell större
RAKSPEGEL modell större

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAKSPEGEL, sekelskiftet 18/1900-tal, mahognyfanér, uppfällbar med spegel samt inredning med fack, medföljer rakhyvel, höjd ca 16, 47x39 cm, nyckel finns

Bruksslitage

853390

2020-12-17