Piaget herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
PIGAET, armbandsur, 18 k guld, 1960/70-tal, automatisk (micro rotor), refnr. 12421R1, serienr. 72398, ca 12P, integrerad länk i 18 k, längd ca 205 mm, 32x31,5 mm, vikt ca 86,5 g
Visas på begäran
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, repor
853398
2020-12-16