Cartier Santos herrarmbandsur
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CARTIER, armbandsur, Santos, guld/stål, 1990-tal, automatisk, safirglas, datum, serienr. 296119264, integrerad originallänk, viklås, 29x29 mm, innerbox, cert
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, skadad länk
853405
2020-12-16