Cartier Santos herrarmbandsur

Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CARTIER, armbandsur, Santos, guld/stål, 1990-tal, automatisk, safirglas, datum, serienr. 296119264, integrerad originallänk, viklås, 29x29 mm, innerbox, cert

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, skadad länk

853405

2020-12-16