Spegel m konsolbord Karl Johan
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, spegelns mått ca 170x85 bordets mått 71, 76x40 cm
Fanérskador/ bortfall, torrsprickor, konsolbordet blekt
853408
2020-12-19