Spegel m konsolbord Karl Johan

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, spegelns mått ca 170x85 bordets mått 71, 76x40 cm

Fanérskador/ bortfall, torrsprickor, konsolbordet blekt

853408

2020-12-19