Rök- och barbord 1930/40-tal

Rök- och barbord 1930/40-tal
Rök- och barbord 1930/40-tal
Rök- och barbord 1930/40-tal
Rök- och barbord 1930/40-tal
Rök- och barbord 1930/40-tal
Rök- och barbord 1930/40-tal
Rök- och barbord 1930/40-tal
Rök- och barbord 1930/40-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖK- BARBORD, snurrbart, 1930/40-tal, fanérat i alm och björk, skiva med dekor av intarsia, infälld glasskiva, höjd ca 60, 60x58 cm

Nyckel medföljer, låst, slitage, ytskador

853410

2020-12-19