Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, barock, ek, karvsnittsdekor, beslag i smide, klotfötter, höjd ca 172, 153x68 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Går ej att plocka isär, renoverat, kompletterat, smärre ytskador

853412

2020-12-19