Goodwin fotogravyrer
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENRY B GOODWIN (1878-1931): (2) "Bragevägen" och "Riddarhuset", ur "Vårt vackra Stockholm", signerade och daterad i trycket Goodwin 1917, fotogravyr, utgivna av Bröderna Lagerström, ca 20x16 resp 21x14,5 xcm
853417
2020-12-19