Fåtölj Malmsten

Fåtölj Malmsten
Fåtölj Malmsten
Fåtölj Malmsten
Fåtölj Malmsten
Fåtölj Malmsten
Fåtölj Malmsten
Fåtölj Malmsten
Fåtölj Malmsten
Fåtölj Malmsten
Fåtölj Malmsten

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Åldermannen", fåtölj, ljus klädsel, klädda knappar, sitthöjd ca 34 cm

Klädsel delvis blekt, klädsel med slitage/ skador

853420

2020-12-19