Såsskål i silver

Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÅSSKÅL, sterlingsilver, Danmark, Köpenhamn 1915, rokokostil, invändigt förgylld, stämplad RE, höjd 9,5, längd 22,5 cm, vikt ca 514 g

Gravyr undertill

853421

2020-12-16