Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
LISA LARSON, figurin, "Murre", Gustavsberg, glaserat stengods, i form av sittande katt, signerad Lisa Larson studion, Gustavsberg, höjd ca 21 cm
Smärre ytslitage
853424
2020-12-14