Lisa Larson figurin Murre

Lisa Larson figurin Murre
Lisa Larson figurin Murre
Lisa Larson figurin Murre
Lisa Larson figurin Murre
Lisa Larson figurin Murre
Lisa Larson figurin Murre
Lisa Larson figurin Murre
Lisa Larson figurin Murre
Lisa Larson figurin Murre
Lisa Larson figurin Murre

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

LISA LARSON, figurin, "Murre", Gustavsberg, glaserat stengods, i form av sittande katt, signerad Lisa Larson studion, Gustavsberg, höjd ca 21 cm

Smärre ytslitage

853424

2020-12-14