Cartier Panthere damarmbandsur
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARTIER, damur, Panthére, guld/stål, 1980/90-tal, quartz, safirglas, boettnr. 112000 R, serienr. 031467, originallänk, viklås, 22x29 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, lös krona, bruksslitage
853444
2020-12-21