Cartier Panthere damarmbandsur

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARTIER, damur, Panthére, guld/stål, 1980/90-tal, quartz, safirglas, boettnr. 112000 R, serienr. 031467, originallänk, viklås, 22x29 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, lös krona, bruksslitage

853444

2020-12-21