Skål Kina 1800-tal

Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, porslin, Kina, Daoguang (1821-1850), dekor i underglasyrblått, höjd ca 10, diameter ca 25

Nagg, spricka

853459

2020-12-14