Slaglåspistoler Belgien
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SLAGLÅSPISTOLER, 1 par, 1800-talets mitt, Belgien, Liege, nätskuren kolv, oktagonala pipor, graverad dekor , märkta, längd ca 18 cm
Kuntoraportti
Sprickor, lagningar, renoverade
853461
Päivämäärä:
2020-12-14