Slaglåspistoler Belgien

Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien
Slaglåspistoler Belgien

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SLAGLÅSPISTOLER, 1 par, 1800-talets mitt, Belgien, Liege, nätskuren kolv, oktagonala pipor, graverad dekor , märkta, längd ca 18 cm

Kuntoraportti

Sprickor, lagningar, renoverade

853461

Päivämäärä:

2020-12-14