Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
JOSEPHINA NISBETH (1840-1927): Pojke med båt, monogramsignerad, olja på pannå, ca 27x22 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
Krackeleringar
853462
2020-12-14