Väggpendyl nyrenässans

Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, omkring år 1900, nyrenässans, fanérad i valnöt, svarvade detaljer, höjd ca 109 cm, nyckel medföljer

Slitage, dekor med avslag, lagningar

853487

2020-12-14