Orientmatta Mashad signerad

Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

11 000 SEK

ORIENTMATTA, Mashad, semiantik, signerad, ca 385x299 cm

Obetydligt slitage, nytvättad

853517

2020-12-26