Armbandsur Elgin

Armbandsur Elgin
Armbandsur Elgin
Armbandsur Elgin
Armbandsur Elgin
Armbandsur Elgin
Armbandsur Elgin
Armbandsur Elgin
Armbandsur Elgin
Armbandsur Elgin
Armbandsur Elgin
Armbandsur Elgin
Armbandsur Elgin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMBANDSUR, Elgin, 1900-talets mitt, rektangulär urtavla, plexiglas, ca 35x23 mm

Fungerar ej vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej, repor

853547

2020-12-16