Jasper Johns

Jasper Johns
Jasper Johns

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

JASPER JOHNS (född 1930): "Cup two Piacasso", färglitografi från 1973, ur XXe Siècle 40, signerad i trycket, bildyta ca 24,5x21 cm

853554

2020-12-14