Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
JASPER JOHNS (född 1930): "Cup two Piacasso", färglitografi från 1973, ur XXe Siècle 40, signerad i trycket, bildyta ca 24,5x21 cm
853554
2020-12-14