Kamferkista Kina
2020-12-14
853556
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal, rikligt träskuren dekor, mässingsbeslag, höjd ca 59, 104x52 cm
Slitage, torksprickor, nyckel saknas