Tillbaka till katalog
Heuer herrarmbandsur
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Beskrivning
HEUER, armbandsur, stål/pvd, 1970-tal, manuell, mineralglas, kronograf, refnr. 13-1, boettnr. Z84G, cal Valjoux 7765, perlonband, diameter 40 mm
"Selection, klockor"
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
853562
Datum:
2020-12-16