Robert Motherwell

Robert Motherwell
Robert Motherwell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT MOTHERWELL (1915-1991): "Tricoleur", färglitografi från 1973, ur XXe Siècle 40, signerad i trycket, bildyta ca 24,5x21 cm

853563

2020-12-14