Akvarell Bo Rydstern

Akvarell Bo Rydstern
Akvarell Bo Rydstern
Akvarell Bo Rydstern
Akvarell Bo Rydstern
Akvarell Bo Rydstern
Akvarell Bo Rydstern
Akvarell Bo Rydstern
Akvarell Bo Rydstern

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

BO RYDSTERN (född 1960): "Variation I", signerad Bo Rydstern, akvarell, ca 13x16 cm

Zustandsbeschreibung

853569

2020-12-20