Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
BO RYDSTERN (född 1960): "Variation I", signerad Bo Rydstern, akvarell, ca 13x16 cm
Zustandsbeschreibung
853569
2020-12-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner