Ulf Johansson glasvas

Ulf Johansson glasvas
Ulf Johansson glasvas
Ulf Johansson glasvas
Ulf Johansson glasvas
Ulf Johansson glasvas
Ulf Johansson glasvas
Ulf Johansson glasvas
Ulf Johansson glasvas
Ulf Johansson glasvas
Ulf Johansson glasvas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF JOHANSSON, vas, glas, signerad Ulf Johansson Sjöhyttan, höjd ca 27 cm

Bruksslitage, fotring med repor

853576

2020-12-14