Heissner tomte

Heissner tomte
Heissner tomte
Heissner tomte
Heissner tomte
Heissner tomte
Heissner tomte
Heissner tomte
Heissner tomte

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEISSNER, skulptur, keramik, Tyskland, 1900-talets andra hälft, i form av tomte, polykromt bemålad, med lykta, elektrifierad, höjd ca 42 cm

Vänster hand med lagning

853585

2020-12-14