Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSOL, VÄGGSKULPTUR, 1900-talets första hälft, i form av putisar, skulpterad och bemålad gips, höjd 15-17 cm
Skador och lagningar
853586
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här