Konsol och väggskulptur gips

Konsol och väggskulptur gips
Konsol och väggskulptur gips
Konsol och väggskulptur gips
Konsol och väggskulptur gips
Konsol och väggskulptur gips
Konsol och väggskulptur gips
Konsol och väggskulptur gips
Konsol och väggskulptur gips
Konsol och väggskulptur gips
Konsol och väggskulptur gips
Konsol och väggskulptur gips
Konsol och väggskulptur gips

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOL, VÄGGSKULPTUR, 1900-talets första hälft, i form av putisar, skulpterad och bemålad gips, höjd 15-17 cm

Skador och lagningar

853586

2020-12-14