Fåtöljer ett par 1970-tal

Fåtöljer ett par 1970-tal
Fåtöljer ett par 1970-tal
Fåtöljer ett par 1970-tal
Fåtöljer ett par 1970-tal
Fåtöljer ett par 1970-tal
Fåtöljer ett par 1970-tal
Fåtöljer ett par 1970-tal
Fåtöljer ett par 1970-tal
Fåtöljer ett par 1970-tal
Fåtöljer ett par 1970-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal, troligen Lindlöfs Möbler Lammhult, stomme av förkromade stålrör, sits av kanvas med läderklädda dynor, sitthöjd ca 33 cm

Bruksslitage, 1 sits med kraftigt läderslitage

853600

2020-12-20