Fåtöljer ett par 1970-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal, troligen Lindlöfs Möbler Lammhult, stomme av förkromade stålrör, sits av kanvas med läderklädda dynor, sitthöjd ca 33 cm
Bruksslitage, 1 sits med kraftigt läderslitage
853600
2020-12-20