Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STEKHUV, England, nysilver, 1900-talets första hälft, längd ca 46 cm
Skador: Mindre bucklor, repor
853612
2020-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här