Stekhuv England

Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England
Stekhuv England

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEKHUV, England, nysilver, 1900-talets första hälft, längd ca 46 cm

Skador: Mindre bucklor, repor

853612

2020-12-29