Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, Heriz, semi-antik, lugg i ull, varp i bomull, ca 340 x 272 cm
Mycket sliten, kortsliten lugg, skador och lagningar
853615
2020-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här