Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
SMINKBORD, 1960-tal, fanér i teak, 3 lådor, ställbar spegel, höjd ca 112, 85x42 cm
Bruksslitage, skruv för montering av spegel saknas
Nyckel medföljer
853618
2020-12-29