Sminkbord teak 1960-tal

Sminkbord teak 1960-tal
Sminkbord teak 1960-tal
Sminkbord teak 1960-tal
Sminkbord teak 1960-tal
Sminkbord teak 1960-tal
Sminkbord teak 1960-tal
Sminkbord teak 1960-tal
Sminkbord teak 1960-tal
Sminkbord teak 1960-tal
Sminkbord teak 1960-tal

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SMINKBORD, 1960-tal, fanér i teak, 3 lådor, ställbar spegel, höjd ca 112, 85x42 cm

Bruksslitage, skruv för montering av spegel saknas
Nyckel medföljer

853618

2020-12-29