Byrå Sandell Bohlin
Valmis
2020-12-14
853622
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
THOMAS SANDELL & JONAS BOHLIN, "Snö A2", byrå, Asplund, formgivningsår 1994, vitlackerad, sockel i björk, höjd ca 59, 90x45 cm
Slitage, ytskador, senare bemålning (toppskiva), övre lådan är något skev