Klubbat för:
1 200 SEK
2 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, patinerad mässing, bas i svart sten stående på fötter av förgylld mässing, längd ca 49 cm
Saknar pendel
853642
2020-12-14