Brickbord nyrokoko

Brickbord nyrokoko
Brickbord nyrokoko
Brickbord nyrokoko
Brickbord nyrokoko
Brickbord nyrokoko
Brickbord nyrokoko
Brickbord nyrokoko
Brickbord nyrokoko

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, 1800-talets mitt, nyrokoko, bricka i bemålad plåt med dekor av blommor, höjd ca 67, 73x57 cm

Fanérbortfall, något ostadigt, bruksslitage

853646

2020-12-14