Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKBORD, 1800-talets mitt, nyrokoko, bricka i bemålad plåt med dekor av blommor, höjd ca 67, 73x57 cm
Fanérbortfall, något ostadigt, bruksslitage
853646
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här